Karnisze

Karnisze zawsze były nieodzownym elementem dekoracji okien. Bez nich nie moglibyśmy zamontować firan i zasłon. Jednak dzisiejsze karnisze diametralnie różnią się od karniszy dobrze nam znanych. Firma Rolbest, która prowadzi sprzedaż karniszy od kilkunastu lat na terenie Warszawy i jej okolic – Łomianki, Piaseczno, Konstancin, Pruszków, posiada w swojej ofercie karnisze sterowane ręcznie oraz karnisze elektryczne. Wśród karniszy sterowanych ręcznie wyróżniamy karnisze nowoczesne, tradycyjne i kute. Karnisze wkomponują się zarówno w styl klasyczny i nowoczesny wyposażenia wnętrz. Karnisze sterowane ręcznie wyposażone są w ciche kółka, które pozwalają na bezszelestne przesuwanie materiału.

Karnisze elektryczne mogą być sterowane drogą radiową, podczerwienią lub przełącznikiem – to sprawia, że doskonale wpisują się w ideę inteligentnego domu. Odwiedź nasz salon firmowy w Warszawie i zobacz całą ofertę karniszy oraz elementów ich wykończenia. Nasze karnisze montujemy w województwie mazowieckim – Warszawa, Płock, Nowy Dwór Mazowiecki. Zobacz co jeszcze firma Rolbest posiada w swojej ofercie – żaluzje drewniane, plisy, rolety, markizy…

Karnisze elektryczne

Karnisze elektryczne to najwyższy standard osłon wewnętrznych w dyskretny i elegancki sposób łączą funkcjonalność i nowoczesność z klasyką i szykiem osłon firanowo-zasłonowych. Idealnie współpracują z inteligentnym sterowaniem domu.

Takie połączenie stwarza komfortowe warunki, funkcjonalność i wygodę na miarę XXI wieku. W naszej ofercie znajdą Państwo 3 typy karniszy elektrycznych, różnią się od siebie stopniem zaawansowania jak również rozwiązaniami technicznymi łącznie dając szeroki wachlarz możliwości technologicznych.

System Motor

Track System Motor Track jest najtańszym z profesjonalnych dostępnych na rynku Polskim systemów karniszy elektrycznych. Jest to także jedyny system dostępny z zasilaniem 230 V co idealnie wpisuje się w rosnącą modę na automatykę domowa i inteligentne domy.

System Glystro

System Glystro jest systemem konkurencyjnym dla systemu G-rail. Podobnie jak on posiada kilka rodzajów napędów, z których każdy różni się parametrami oraz zakresem zastosowań i nadaje się do integracji z systemem automatyki domowej.

System G-rail

System G-rail jest najbardziej zaawansowanym z pośród elektrycznych systemów karniszowych. Zasłony poruszają się bezszelestnie,praktycznie nie słyszymy napędzającego szynę silnika. Szyna może być wyposażona w jeden z trzech napędów, z których każdy różni się parametrami oraz zakresem zastosowań.

Wszystkie napędy posiadają możliwość sterowania drogą radiową, podczerwienią lub przełącznikiem. Ponadto napędy przystosowane są do sterowania za pomocą komputera osobistego i bardzo łatwo dają się zaadoptować do systemów inteligentnych domów. Szynę można giąć w płaszczyźnie poziomej (minimalny promień gięcia to 20cm). System G-rail może służyć również jako napęd do żaluzji panelowych. Wszystkie napędy posiadają prosty 24 godzinny timer.

Karnisze tradycyjne

Karnisze są nieodzownym elementem dekoracyjnym okna jak i całego wnętrza. Współgrając z firanami i zasłonami nadają wnętrzu elegancji i smaku. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę rodzajów, kształtów i grubości.

Począwszy od podstawowych karniszy plastikowych, poprzez klasyczne karnisze drewniane, nowoczesne karnisze aluminiowe aż do obszernej gamy karniszy metalowych, których różnorodność kolorów i wykończeń pozwala na dostosowanie do każdego rodzaju wnętrza.