Shutters

Shutters to wewnętrzne lub zewnętrzne okiennice wykonane z dwóch rodzajów drewna lub PCV. Wyróżniamy szatersy z drewna: BASSWOOD i POPLAR oraz PCV. Shuttersy drewniane wyróżnia jakość na najwyższym poziomie, wytrzymałość i funkcjonalność. Shuters PCV są przeznaczone do łazienek i pomieszczeń narażonych na bezpośredni kontakt z wodą. Okiennice można zamontować w każdym oknie- shuttersy w kształcie półkola, okręgu, trapezu, trójkąta. Szatersy montujemy w domach prywatnych, hotelach, restauracjach. Kolory okiennic ogranicza jedynie wyobraźnia zamawiającego, a zawiasy występują w ośmiu standardowych kolorach.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, montaż i serwis shuttersów. Nasza działalność obejmuje teren całej Polski- jako dystrybutor producenta dostarczamy shuttersy do Gdańska, Szczecina, Poznania, Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Krakowa, Katowic i wielu innych miast. Na swoim koncie mamy realizacje również poza granicami Polski- w Niemczech, Anglii czy Holandii. Shuttersy wykonujemy pod indywidualny wymiar zamawiającego. Zadzwoń do dystrybutora i zapytaj o cennik shutters. Przyjdź i zobacz największą w Polsce ekspozycję shutters. Szatersy to nie tylko ochrona przed nasłonecznieniem wnętrza, ale synonim piękna i stylu.

Shutters

najwyższy standard

SHUTTERS to wewnętrzne okiennice drewniane wykonane z pięciu różnych rodzajów drewna, składające się z jednego lub większej liczby paneli. Jeden panel stanowi ramę, w której zamontowane są poziomo tzw. lamele, czyli konstrukcje wąskich i długich deseczek ustawionych do siebie pod kątem, dzięki czemu przypominają drewniane żaluzje.

SHUTTERS mogą być rozwierane, składane bądź przesuwane. Regulowany kąt nachylenia lameli pozwala na kontrolę wpuszczanego światła.

Dlaczego okiennice?

Okiennice wewnętrzne to innowacyjne produkty osłonowe mające długoletnie zastosowanie, ponieważ są niewiarygodnie funkcjonalne, wpływają pozytywnie na stylistykę wnętrz i stanowią o najwyższym guście wyposażenia. Okiennice z regulowanymi lamelami jak żadne inne dają poczucie prywatności, zapewniają odpowiednią wentylację i niepowtarzalną grę światłem w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Dlaczego nasze okiennice?

Nasze „po prostu lepsze” okiennice mają wyjątkowy nowy styl, który zintegruje się zarówno z nowoczesnymi jak i tradycyjnymi wnętrzami. Produkowane wyjątkowo solidnie, zabezpieczane są materiałami wykończeniowymi odpornymi na działanie promieni słonecznych.